Regnārs Nerips – Rotari stipendijas ieguvējs!

Lepojamies ar 12. a klases skolēnu Regnāru Neripu – Valmieras ROTARI kluba stipendijas ieguvēju šajā mācību gadā!

Regnārs visus šos gadus ir saņēmis tikai labus, teicamus un izcilus vērtējumus visos mācību priekšmetos, zemākais vidējais vērtējums šajos gados ir 9,33 balles. Viņš ir piedalījies vairākās skolas, Valmieras un novada, kā arī Valsts mācību olimpiādēs, kurās ir ieguvis godalgotas vietas.

2023.gadā Regnārs ar lielu žūrijas balsu pārsvaru konkursā “Viesturiete un Viesturietis 2023″ ieguva titulu “Viesturietis 2023”, kā arī saņēma balvu nominācijā “Skatītāju simpātija”.

Regnārs aktīvi piedalās arī ārpusklases darbā. Viņš ir Valmieras Viestura vidusskolas pašpārvaldes dalībnieks, ar izciliem panākumiem atveidojis galvenās lomas t/t “Sprīdītis” lugās “Alfons Trīcvaidziņš” un “Mama Mia”, ir vairāku klases priekšnesumu ideju ģenerators un izpildītājs. Brīvajā laikā dzied (arī kā solists) ViA – Vidzemes Augstskolas un Valmieras Kultūras centra jauniešu korī “Skan”, ir viens no radošās apvienības “Tepat” dibinātājiem un dalībniekiem. Tā kā Regnārs dzīvo Staicelē, arī tur viņš aktīvi iesaistās vietējās kopienas dzīvē. Piemēram, tēlojot “stārķi Profesoru” Staiceles pilsētas “Svētā putna – Pivālind” svētkos.

Skolotāji un klasesbiedri raksturo kā atbildīgu, izpalīdzīgu un uzticamu personu. Viņš vienmēr apzinīgi izpilda savus pienākumus un dotos solījumus. Ir draudzīgs, komunikabls, nebaidās atklāti izteikt savu viedokli. Regnārs ļoti labi saprotas ar dažāda vecuma cilvēkiem.

Sveicam un lepojamies!

Regnāra klases audzinātāja Ina Grāvīte