Roberta Mūka radošo darbu konkurss

Roberts Mūks dzimis 1923. gada 14. janvārī Galēnu pagastā un pavadījis tur savus pirmos dzīves gadus. Galēnu kultūrvēstures biedrība ik gadu rīko Latvijas skolu jaunatnes darbu konkursu, kas veltīts dzejniekam, reliģiju vēsturniekam Robertam Mūkam.

2020. gadā konkurss notika 15. reizi un tajā piedalījās 346 skolēni no 72 Latvijas skolām. Šogad konkursa temats bija “Paskaties uz sevi no augšas un no apakšas. Ko tu tur redzi?”. (R.Mūks.)

Nu jau vairākus gadus konkursā piedalās arī Valmieras Viestura vidusskolas jaunieši.

Šoreiz skolu konkursā pārstāvēja 10.a klases skolniece Agnese Keita Birzniece, iegūstot 2. vietu 10. – 12.klašu grupā. Šajā grupā bija iesūtīti 98 darbi.

Agnese Keita savā darbā aktualizēja ģimenes, savstarpējas uzticēšanās un komunikācijas tēmu.

Apsveicam un tā turpināt!

Ineta Lancmane, Agneses Keitas latviešu valodas skolotāja