Rotari stipendija – Nikam Lūsim

Sveicam 12.b klases skolēnu Niku Lūsi ar Valmieras Rotari kluba 2021. gada stipendijas iegūšanu!

Niks ir ļoti centīgs, ar augstām darba spējām un izteiktu pienākuma apziņu, tāpēc sekmes mācībās ir ļoti labas, teicamas un izcilas. Viņam padodas visi mācību priekšmeti, bet visaizraujošākie šķiet programmēšana, ekonomika un angļu valoda. Ar lieliskiem panākumiem Niks piedalījies šo priekšmetu mācību olimpiādēs, šajā mācību gadā uzaicināts uz valsts ekonomikas olimpiādi. Arī savas nākotnes ieceres viņš šobrīd saista ar ekonomikas studijām.

Niks  labprāt pārbauda sevi, piedaloties dažādos konkursos.  Šogad, strādājot komandā ar pieciem klases biedriem, piedalījās Latvijas jauniešu ideju hakatonā “Mans karjeras kods” un palīdzēja komandai izcīnīt 1.vietu valstī.

Jau trīs gadus Niks ar lielu atbildību pilda klases vecākā pienākumus, sniedzot reālu un nenovērtējumu atbalstu klases audzinātājai. Viņam var uzticēt jebkuru uzdevumu, tas tiks izpildīts laikā un precīzi. Nikam rūp klases mikroklimats un katra skolēna labsajūta. Labprāt palīdz klases biedriem mācību procesā, sniedzot konsultācijas matemātikā, ekonomikā, fizikā.

12.b klases audzinātāja Laima Drande