Sengaidītās ziemas prieki

Sengaidītās ziemas prieki

Latvija ir krāšņa zeme, kuru skaistu dara četri gadalaiki. Pēc saules pielietās vasaras mūs priecē spožais baltums. Sniega klajumi aicināt aicina uz kārtīgu slēpošanu, estētisku dabas baudīšanu un atbrīvo mūs no ikdienas sasprindzinājuma.

Valmierā ir daudz iespēju to darīt.  Esmu iecienījusi Avotu kompleksa slēpošanas trases. Sajūtas, slīdot pa lieliski iebrauktajām trasēm, ir neaprakstāmas. Ja vēl spīd spoža saule, tad prieks par ziemu dubultojas! Prieku vēl palielina trasē sastaptie audzēkņi un viņu vecāki. Pagājušo svētdien Avotu trasē priecājos par Gustavu Eglīti un viņa mammu, Katrīnu Gailīti un viņas  abiem vecākiem, īpašs prieks par 1.c klases  audzēkni Matiasu Lopatko , kurš cītīgi mācījās  apgūt slēpošanas soļus kopā ar savu tēti.

Ticu, ka šoziem vēl sastapšu daudzus ziemas sporta entuziastus, kuri savu brīvo laiku aizpildīs  gan apgūstot slēpošanas mākslu, gan pilnveidojot to! Aicinu uz sniegotajām trasēm ikvienu mūsu skolas audzēkni un viņu ģimenes, skolotājus! Aptaujājot 1. – 3. klašu 219  skolēnus par sportiskajām aktivitātēm 27. janvārī, 100 – slēpoja , slidoja vai brauca ar ragaviņām, 3 apmeklēja peldbaseinu, taču 28 vispār neizgāja no mājām, pārējie apciemoja draugus, apmeklēja kultūras pasākumus.

Izmantosim šo skaisto ziemu un būsim kustīga nācija!

Sporta skolotāja Māra Goba