Silts atbalsta sveiciens Ukrainas bērniem no Viesturiešiem!

Atsaucoties Ukrainas vēstniecības Latvijā un biedrības “Agendum” aicinājumam, Valmieras Viestura vidusskolas 2.c klases skolēni kopā ar citām klasēm, domās esot kopā ar bērniem, kuri šobrīd dzīvo un mācās kara apstākļos Ukrainā, gatavoja siltus un uzmundrinājuma pilnus sveicienus. Tika zīmēti atbalsta sveicieni, sagatavotas skolas somas, skolas piederumi, siltas drēbes, lukturīši, saldumi, rotaļlietas un daudz citu nepieciešamu lietu.

Šī Ukrainas atbalsta iniciatīva ļāva bērniem nonākt pie daudzām vērtīgām atziņām, piemēram, ka brīvība ir vērtība, kas ir jāsargā ar lielu atbildību, un mēs varam būt pateicīgi par to, ka mums ir tik brīnišķīga valsts kā Latvija.

Mācoties palīdzēt citiem, mēs attīstām ne tikai empātiju mūsu bērnos, bet arī veicinām pilsonisko līdzdalību. Paldies visiem bērniem, vecākiem un skolas pārstāvjiem, kuri iesaistījās! Cienot citus un palīdzot viņiem, mēs paši kļūstam labāki!

Atbalsts Ukrainas bērniem un skolām būs nepieciešams vēl ilgi, tāpēc aicinām nepalikt malā, meklējot sev ērtāko atbalsta veidu! Kopā mēs varam!

Vēlot Ukrainai ātrāku uzvaru , skolotāja Aija Bērziņa un 2. c klases skolnieki

Sagatavoja: 2.c klases skolnieka Jāņa Klīdzēja mamma