Simts dienas skolā

15. februāris mazajiem viesturiešiem bija īpašs, jo, atgriežoties no pirmklasnieku brīvdienām skolā, viņiem notika pasākums “Simts dienas skolā”, ko bija sagatavojusi sākumskolas domīte kopā ar skolotāju Santu Priedi.

Skolas zālē valdīja jautra un sirsnīga atmosfēra. Mazie pirmīši veica dažādus uzdevumus: risināja skaitļu un burtu mīklas, līmēja sirsniņas ar gūtajām atziņām par skolu, minēja skolotājus pēc apraksta un zīmētā portreta, prezentēja sagatavoto vizītkarti par savu klasi. Svētku stunda paskrēja tik ātri. Vēl kopīga deja, dziesma kopā ar skolas direktoru, diplomi, svētku kliņģeris, īpašais salūta mirklis, daudz smaidu un prieka dzirkstelīšu visu acīs!
Pasākums izdevās lieliski!

Liels paldies skolotājai Santai un mazajiem domniekiem – Elzai, Evijai, Gunāram, Rihardam, Jānim un Dārtai par ieguldīto darbu! Paldies pirmklasniekiem un viņu skolotājām Laurai, Gunai, Kristīnei par atsaucību, ieinteresētību!

Iespējams, ka šī būs jauna tradīcija Viesturskolā – turpmāk svinēt 100 dienas skolā 1. klasēm, jo svētku un priecīgu notikumu nevar būt par daudz.

Lolita Vanaga
Direktora vietniece izglītības jomā