Skolas dabaszinību olimpiāde 4. – 6. klasēm

7. martā noslēdzās skolas dabaszinību olimpiāde, kas noritēja trīs kārtās. Pirmajā kārtā skolēni pildīja teorētisko testu. Otrajā kārtā skolēni veidoja izpletņus un testēja to lidošanas ātrumu. Pēdējā kārtā ceturto klašu skolēni pārbaudīja dažādām virsmām berzes spēku, piektās klases skolēni noteica materiālu blīvumu attiecībā pret ūdens blīvumu, bet sestās klases skolēni pārliecinājās par ūdens temperatūras ietekmi uz vielu šķīdību.

4.klašu grupā 1. vietu ieguva Elza Elizabete Kļaviņa un Dārta Pētersone, 2. vietu – Adelīna Silava, 3. vietu – Katrīna Peltmane un  Elizabete Uzāriņa.

5. klašu grupā 1. vieta Elīzai Trēziņai un Amandai Misiņai. 2.vietu ieguva Līga Buliņa, bet 3.vietu – Alise Zujāne.

6.klašu grupā 1.vietu ieguva Alise Bole, 2. vietu – Kārlis Reima, 3. vietā – Emīlija Gukengeimere, Elīza Veinberga un Rūta Saulīte.

29. martā uz novada olimpiādi dabaszinībās dosies Elīza Trēziņa, Amanda Misiņa, Alise Bole un Kārlis Reima.

Sveicam visus skolas olimpiādes godalgoto vietu ieguvējus un vēlam veiksmi novada olimpiādes dalībniekiem!

Dabaszinību skolotāja Lolita Trauliņa