Skolēnu pašpārvaldes prezidente – Karīna Doroško

5.oktobrī ar atklātām un godīgām vēlēšanām, ko novēroja pavisam neitrāli starptautiskie novērotāji no 7., 8. un 9. klasēm, noslēdzās Viesturskolas Skolēnu pašpārvaldes prezidenta vēlēšanu kampaņa. Pirmsvēlēšanu uzsaukumi un solījumi aizvadītajā nedēļā bija manāmi gan skolas sociālajos tīklos, gan Skolotāju dienas svinīgā pasākuma brīdī (bet mīlā, karā un priekšvēlēšanu kampaņā visi līdzekļi atļauti, tā gan).

Šķiet, šobrīd skolas ļaudis steidz maksimāli izbaudīt laiku, ko ļauts piedzīvot klātienē, tāpēc pasākums ne tikai seko pasākumam, bet pat klājas viens otram pāri. Tādēļ prezidenta vēlētāju vidū bija manāmi gan prinči un princeses, nedaudz iezaļganā tonī krāsoti, gan krietni vairāk par trim siventiņiem, Pinokio un vēl vairāki nenosakāmas izcelsmes radījumi, visi viņi arī 10. klašu skolēni, kam šonedēļ Aristoteļa pārbaudījumi un iesvētīšana vidusskolā. Viens, starp citu, izskatījās stipri līdzīgs iepriekšējam Viesturskolas Skolēnu prezidentam Robertam Briediņam.

Bet par Aristoteli vēlāk, šis raksts par vēlēšanām un nopietni.

Ar pārliecinošu balsu pārsvaru par Viesturskolas Skolēnu pašpārvaldes jauno prezidenti tika ievēlēta 12.a klases skolniece Karīna Doroško.

Vēlam Karīnai izbaudīt prezidentūras laiku klātienē, kā arī daudz radošu ideju un enerģiju to īstenošanai!