Skolotāju dienā – ekskluzīva iespēja atklāt skolēnu dzīves noslēpumus

Skolotāju diena katru gadu ir vieni no gaidītākajiem svētkiem gan skolēnu, gan pašu skolotāju vidū. Šogad tā izpaudās citādāk, kā ierasts. Valstī noteikto ierobežojumu dēļ izpalika 12. klašu skolēnu vadītās stundas, toties skolotājiem tika pasniegta ļoti neparasta dāvana – iespēja ielūkoties skolēnu dzīves noslēpumos.

Rīts sākās jau skolotāju istabā ar īpašu uzkodu galdu rudens noskaņās. Pēcpusdienā tika atklāti tādi noslēpumi kā īpašās vietas, kur atpūšas jaunieši ar mašīnām, kā arī vieta, kur doties kad skolas balle šķiet pārāk īsa. Ekskursijas beigās tika pārbaudītas skolotāju spējas pēc kārtīgas ballēšanās tikt ielaistiem kopmītnēs. Protams, visiem neveicās tik labi, un dažiem, piemēram, direktoram, nācās rakstīt arī paskaidrojumus. Skolotāji vēlreiz atcerējās, kā jūtas divpadsmitās klases skolēni, uzzināja, kur Valmierā atrodas Vāveru laukums un kā izskatās “Tintē”, un šo dienu patiešām izbaudīja.

Evelīna Beizītere, 12.b klase.