Sporto labākai dzīvei!

26. februāra pēcpusdienā Viesturskolas 6. klases pulcējās uz Rimi un Latvijas Olimpiskās komitejas rīkoto veselīga dzīvesveida pasākumu “Sporto labākai dzīvei!”.

Rimi šefpavāra Normunda Baranovska vadībā mācījāmies gatavot veselīgas maizītes ar banāniem un zemesriekstu sviestu, bet Edgars Žukovskis mūs iepazīstināja ar veselīga uztura pamatprincipiem un lika atpazīt produktus, kas dod spēku un enerģiju, stiprina imunitāti un attīsta intelektu. Fiziskās sagatavotības eksperts Kārlis Birmanis stāstīja, kā sadarboties komandā un veidot kopīgās komandas stratēģijas. Izrādījās, ka izbraukt ar iepirkuma ratiņiem caur vienu Viesturskolas klasi, kas pilna ar pienaglotām bērnu kājām un bīstamiem konusiem, nav nemaz tik vienkārši un laba komandas stratēģija šādā uzdevumā ir pilnīgi nepieciešama!
Sacensībām viesturiešus iesildīja Londonas olimpisko spēļu dalībniece, Eiropas U-23 čempione šķēpa mešanā Līna Mūze. Komandu kapteiņiem bija jāuzmin, cik garš ir Līnas šķēps un cik tas sver. Ar vislabāko acumēru varēja lepoties Miks un Denīze no 6.b klases, kas šķēpa svaru un garumu noteica visprecīzāk.
Pasākuma noslēgumā visas trīs klases sacentās zināšanu un veiklības stafetēs. Uzvaru stafetēs un galveno balvu – dāvanu karti no Rimi 100 eiro vērtībā – izcīnīja 6.b klase, bet uz Viesturskolu Rimi komandu atveda 6.c klases labi paveiktais mājasdarbs, tāpēc tika nolemts – par iegūto balvu pavasarī tiks rīkota kopīga ballīte visām trim 6. klasēm!

Liels paldies 6.c klases skolēniem un viņu audzinātājai Irinai Mēdumai-Bāliņai par drosmi un uzņēmību piedalīties konkursā un iegūt viesturiešiem šo lielisko pasākumu!

6.b klases audzinātāja Vineta Šmite