Starptautiskajā Teātra dienā – Mamma Mia!

Valmieras Viestura vidusskola 7.martā un 21.martā piedzīvoja divas izrādes ,,Mamma Mia’’ pirmizrādes.

Sofija Šeridana ir 20 gadus jauna meitene, kura uz savām kāzām mātes mājās Grieķijas salā ir uzaicinājusi trīs vīriešus , katrs no viņiem varētu būt Sofijas tēvs.

“Mamma Mia”  ikkatram no mums ir tuvs uzvedums, pat ja mūzikli nav īstā cieņā, kā gan var nemīlēt grupas “ABBA” mūziku? Šīs dziesmas mēs paši arī dziedam, tās apguvuši ar Ilvijas Aizupietes palīdzību, kamēr lēkājam kā disko, kā mūsu horeogrāfe Linda Mīļā mums ir ierādījusi. Izrādes sižets norisinās Grieķijā, un izrādes laikā sapratām, ka paši esam sajūtās aizceļojuši: peldriņķi, “Villa Donna” un visvisādi ziedi apkārt. Un attiecīgo siltumu nodrošina prožektoru saulīte. Tā rodas prieks gan mums, gan skatītājiem, kā pēc atsauksmēm noskaidrojām. Mums, kam ir jau kāda zināma pieredze uz skatuves, lampu drudzis nemetās skatītāju dēļ, bet gan tāpēc, ka gaismas spīdēja spoži, atstarojoties pret “Donnas un Dinamo” vizuļojošajiem kostīmiem – tā ka uz izrādēm velciet vien saulesbrilles un iemācieties “Dancing Queen” vārdus! Mums pašiem  ir tie saldie 17, un ik reizes varam no sirds izsmieties, izdziedāties un izdejoties, uz stundu esot tālajās siltajās zemēs tepat Viesturos.

Mēs jau paši sevi gribam saukt par tiem čaklajiem, bet visus laurus ir pelnījuši mūsu izrādes veidotāji: Roberts Segliņš un Inese Ramute. Ovācijas režisoriem!

Teātris ,,Sprīdītis’’ Starptautiskajā teātra dienā sveic visus teātra mīļus un aicina uz izrādi “Mamma Mia’’ 27.martā plkst. 18.30 VVV zālē.

Alma Pumpure (11.a)