Sumināti olimpiāžu un konkursu laureāti

4. maija priekšvakarā Viesturskolā tradicionāli sakām paldies skolēniem un skolotājiem, kas skolas vārdu nesuši tālāk Latvijā un pasaulē, piedaloties un iegūstot godalgotas vietas mācību olimpiādēs un dažādos konkursos. Šogad aktīvākie viesturieši tika aicināti gan uz grupas “Muzikālais Trio” svētku koncertu (grupas sastāvā arī viens no šī gada laureātiem – 5.c klases skolēns Mariuss Grencis), gan arī uz nelielu svētku cienastu.

Visi pasākuma dalībnieki saņēma skolas atzinības rakstu, bet “Viesturskolas lepnuma” piemiņas bloknots tika dāvināts olimpiāžu un konkursu 1. vietas ieguvējiem skolā, kā arī novada, valsts un starptautisko olimpiāžu un konkursu godalgoto vietu ieguvējiem.

Par īpašu pārsteiguma balvu pašiem labākajiem šogad bija parūpējies Viesturskolas absolvents Artis Žentiņš. Valsts ekonomikas olimpiādes 2. pakāpes ieguvējs Niks Lūsis, Valsts latviešu valodas un literatūras olimpiādes 3. pakāpes ieguvēja Paulīna Jansone, kā arī šī gada Latvijas gudrākā sestklasniece Rūta Jansone panākumus kopā ar ģimeni vai draugiem varēs atzīmēt “Vīnkalnu” picērijā!

Vēlam viesturiešiem daudz zināšanu, veiksmes un uzvaru arī turpmāk!