Sveicam un vēlam veiksmi olimpiādes II kārtā!

Kā jau ierasts, arī šogad skolēnu mācību olimpiāžu sezonu atklāj angļu valoda. Šī gada 14. oktobrī, dažas dienas pirms rudens brīvlaika sākuma, izaicinājumu pārbaudīt savas angļu valodas prasmes pieņēma 24 viesturieši.

Sveicam godalgoto vietu ieguvējus – 1. vieta Jānis Līdacis (10.b) , 2. vieta – Elizabete Lekse (12.b), 3. vieta – Jānis Voldemārs Tiliņš (10.b) un Niks Lūsis (12.b), atzinība Gustavs Līdaka (10.b), Alma Pumpure (10.a) un Krišs Gulbis (12.b).

Šī gada 3. novembrī norisināsies angļu valodas olimpiādes II kārta, kura valstī noteiktās mājsēdes dēļ notiks tiešsaitē. Piedalīties II kārtā uzaicināti  olimpiādes I kārtas godalgoto vietu ieguvēji, kā arī Rūdolfs Rudzītis (11.a), Rebeka Murāne (11.b) un Estere Ošeniece (11.b), kuriem tikai mazliet pietrūka līdz atzinības saņemšanai.

Īpašs paldies skolotājiem, kuri iedrošināja un sagatavoja skolēnus, Inesei Barcei, Ivetai Glužģei un Andrim Ronim!