Sveicināti, visi mūsu jaunie brāļi un māsas!

Kā jau ierasts, septembrī Viesturskola sagaida savā bandā jaunos vidusskolēnus.

Šogad desmito klašu skolēniem bija jāpierāda sevi kā karnevāla dalībniekiem(14.09.), kā profesionāliem bandītiem(15.09.) un, protams, kā jau pienākas šī brīža situācijai, jābūt COVID-19 drošiem (16.09.) un jāizolējās no apkārtējās, baciļiem pilnās pasaules.

Šī notikuma augstākās personas ir divpadsmito klašu skolēni, kas ir gan galvenie rīkotāji, gan DIEVI, kas ir tiesīgi uzņemt mūs, desmitos, pēc visām paražām. Tieši tādēļ lūdzāmies viņiem, likām justies īpašiem, iepriecinājām ar gardumiem, dziesmām, iespēju mūs sodīt un uzkrāt pozitīvismu jaunajam mācību gadam. Visu darījām saskaņā ar noteikumiem, aktīvi iesaistījāmies, bijām radoši un koši.

Neaizmirstamās trīs dienas vienoja sacensību gara aukliņa, kas iesēja mezglus aiz katra žetona jeb “like” un atklāja šī gada klasi, kas ieguvusi visvairāk žetonu – tā bija 10.a klase, taču arī 10.b nepalika bešā un saņēma mierinājuma balvu.

Bija prieks saliedēties un kļūt par pilnvērtīgiem Viesturiešiem!

Agnese Keita Birzniece, 10.a klase