Svinēsim skolas jubileju aktīvi, svaigā gaisā!

Labrīt, labrīt!

Brīnišķīga ziņa 10. decembra rītā – šodien ir Valmieras Viestura vidusskolas 81. jubileja!

Sirsnīgs sveiciens mums visiem svētkos!

Svētku svinēšanas tradīcijas ir jāsaglabā, tikai šoreiz tās jāpielāgo jauniem apstākļiem. Valmieras Viestura vidusskola visiem savējiem ir sarūpējusi DĀVANU – pastaigu spēli svaigā gaisā “Cilpojam Viesturskolai”!

Vairāk par dāvanu uzzināsiet video.

Kas ir spēle “Cilpojam Viesturskolai” un kā tas notiek?

Cilpošana ir pastaigu spēle svaigā gaisā. Ejam un metam pastaigu cilpas un vienlaicīgi risinām atraktīvas jautājumu cilpas.  Labākais ir tas, ka varat iet kopā ar ģimeni katrs savā pastaigu maršrutā jebkur pasaulē!

Kas Jums vajadzīgs?

Sagatavojiet telefonu ar pilnu bateriju un lietotni LOQUIZ.

Ņemiet līdzi pierakstu blociņu un rakstāmo, kā arī būtu labi, ja līdzi būtu ārējā baterija telefona uzlādei.

Sagatavojieties pastaigu spēlei!

Saģērbieties pastaigai ārā uz nepilnām 2 stundām.

Lai viss sāktos, ir jābūt GPS signālam un mobilā tīkla pārklājumam.

Atveriet lietotni LOQUIZ un ievadiet spēles kodu un paroli. Katrai spēlei ir unikāls kods un parole. Izlasiet vēstuli savā e-klases pastā, izvēlieties pieejamo paroli un pierakstieties.

Spēlei sākoties, būs īsa instrukcija – izlasiet to!

Visu spēles laiku turiet ekrānu aktīvu!

Aiziet!

Kad sāksiet iet, ik pēc laika saņemsiet ekrānā jautājumu vai uzdevumu. Spēles saturu veido jautājumu cilpas. Katra jautājuma atbilde ir jāpieraksta, jo tā vedīs pie cilpas atrisinājuma. Katra cilpa ir kā mini rēbuss.

Lai spēle būtu azartiskāka, tiks skaitīti punkti. Klases rezultātu un spēles reitingu uzzināsiet, kad spēle būs noslēgusies.

Spēle ir vienkārša un aizraujoša. Dodieties pastaigu spēlē, kamēr tā būs aktīva – no 10. līdz 13. decembrim. Lai pastaiga jautrāka, aicinām tajā doties kopīgi visai ģimenei.

Steidziet izbaudīt sarūpēto dāvanu dabā!

Viesturskola