TDK “Viesturietis” 60 gadu jubilejas koncerts

1.jūnija pievakarē Valmieras kultūras centrā Viestura vidusskolas tautas deju kolektīvs “Viesturietis” svinēja savu 60 gadu jubileju. Emociju pārpilnajā koncertā “Dar’ man, tēvis, pastaliņas” tika izdejotas skaistākās latviešu tautas dejas, fantastiskās kokles pavadībā izdziedāta skolas himna, sumināti tie, kuru vadībā “Viesturietis” darbojies jau 60 gadus . Jubilejas koncerts jau atkal saveda kopā tos kuriem sirdī mīļa deja un Viesturskola, lielo Valmieras kultūras centra skatuvi piepildīja starojoši viesturieši, gan tie, kuri vēl mācās, gan tie, kuri skolu jau absolvējuši, lai kopā radītu svētkus paši sev!

Milzīgs paldies absolventiem, kuri nežēloja svētdienas, lai kopīgiem spēkiem apgūtu dejas, paldies arī mazajiem “Viesturieša” dejotājiem un viņu vecākiem! Paldies visiem, kuri palīdzēja šim skaistajam notikumam būt un izdoties!

Tautas deju kolektīva “Viesturietis”  vadītāja Arta Stikāne