Teātra festivālā – arī mazākie viesturieši!

Tuvojoties skolu teātru festivālam ,,..un es iešu un iešu!”, aktuālāks kļuvis arī mēģinājumu process, kuram pēdējās nedēļās intensīvi pievērsās arī 3.a klases aktieru pulks. Viņi kopā ar pulciņa vadītāju un vienlaikus arī lugas autori festivālā startēs pirmo reizi, tāpēc gan gaidas, gan satraukums visos iesaistītajos manāms vienlīdz spēcīgi.

Izrāde ,,Priekdziņi” ir par pašiem 3.a klases skolēniem un viņu nozaudēto prieku, ko ietekmējuši valsts un pasaules pēdējo divu gadu notikumi. Bet ja kaut kas ir pazaudēts, to vajag doties meklēt! Izrādes galvenajam varonim Eduardam palīgā ierodas detektīvi ar pieredzi no dažādiem latviešu autoru darbiem- Poga no Luīzes Pastores ,,Mākslas detektīviem”, Alīna no Dainas Ozoliņas ,,Atmaskot direktori”, Betija no Aivara Bērtuļa ,,Vecās baznīcas noslēpuma” un Emīlija no Ievas Melgalves ,,Emī un Rū. Robota sirds”. Dodoties Priekdziņu misijā viņi sastopas gan ar Imantu Ziedoni, gan Eduarda skolotāju, gan ar ministru prezidentu (drošā režīmā). Visā klātesoši ir arī Eduarda vecāki.

Prieka meklēšanā iesaistīti 3.a klases skolēni: Eduards Bāliņš, Amanda Gaiļuša, Enija Pastva, Patrīcija Sokolovska, Estere Lutce, Gustavs Mastiņš, Estere Odziņa, Renārs Lukas Vizuliņš.

Teātra pulciņa vadītāja Līga Vikse