Teātris “Sprīdītis” darbojas attālināti

Teātra „Sprīdītis” 1.-4.klašu un 5.-12.klašu grupās darbojas ap 100 viesturiešu. Ko tad mēs darām šajā laikā, kad par tikšanos klātienes nodarbībās varam tikai sapņot? Sapņojam un darbojamies. Darbojamies, cik varam. Darbojamies, kā mākam.

Mazie sprīdītēni (1.-4.klase) šobrīd  ar jūtamu azartu iesaistās aktivitātē „Cepums Tev!”. Katru nedēļu tiek saņemts uzdevums – apraksts situācijai, kurā jāiejūtas un ar fotogrāfijas palīdzību jāpiefiksē savas tā brīža emocijas. Izpildi uzdevumu, un cepums tev! Jāatzīst, ka, aktivātei noslēdzoties, cepumu vajadzēs daudz, jo sākumskolēni ir aktīvi un labprāt dalās ar savām emocijām.

Amerikāņu kalniņā, traucoties no visstāvākās nogāzes…

Kad mazā māsa nopūta tavas dzimšanas dienas svecītes…

Prieks par sniegu, kura nav bijis vairākus gadus…

Ar 5.-12.klašu sprīdītēniem tiekamies tiešsaistes nodarbībās, kurās izspēlējam dažādus vingrinājumus, kas palīdz attīstīt tādas prasmes kā uzmanība, sadarbība, otra akceptēšana, spontanitāte un citas. Īpašu prieku dalībniekiem sagādā dažādas improvizācijas spēles, kurās no sirds arī izsmejamies un visi gūstam pozitīvas emocijas, kas šobrīd tik ļoti ir vajadzīgas. Tiešsaistes tiek ļoti gaidītas un novērtētas no dalībnieku puses, par ko liels prieks.

Paldies visiem teātra dalībniekiem par iesaistīšanos attālinātajās aktivitātēs!

Cerot uz drīzu tikšanos klātienē,

teātra „Sprīdītis” režisore Līga Gacka.