Tikšanās

Vai esiet lasījuši kādu no šīm bērnu grāmatiņām: ‘’Zaķēns Miks un ziemas viesi”, “Rūķīša Nedarbiņa piedzīvojumi”, “Zaķēns Miks un laimes zvaigzne”? Vai zinājāt, ka tās sarakstījis Viktors Jakobsons, kurš dzīvo Valmierā?

Vakar 2.a klasei bija iespēja ar rakstnieku iepazīties, parunāties par grāmatām, arī telefoniem, fantazēšanu un grāmatu rakstīšanu. Rakstnieks bija priecīgs par sirsnīgo sagaidīšanu, sarunām un to, ka vairākiem bērniem jau tagad patīk sacerēt savas pasakas un stāstus. Iespējams, ka kādu no 2.a klases skolnieku izteiktajām idejām rakstnieks izmantos savas nākamās grāmatas sižetā. Tikšanās laikā notika autora grāmatu loterija. Viena grāmata vēl gaida savu īpašnieku. Par to kļūs 2.a klases interesantākās pasakas autors.

“Man ļoti patika, ka pie mums viesojās rakstnieks, bija interesanti.” – tā pēc tikšanās sacīja daudzi. Linda piebilst, ka savā dzīvē pirmo reizi redzējusi rakstnieku. Kārlis par šo dienu ir īpaši priecīgs, jo rakstnieks ir arī viņa kaimiņš.

Katei un daudziem citiem bija prieks par rakstnieka novēlējumu un parakstu.

Protams, daži jutās mazliet bēdīgi, ka nedabūja grāmatu. Arī Anna saka: “Diemžēl nelaimēju grāmatu, bet priecājos par citiem.”

Dārtai patika, ka bija jāizdomā varonis, kuru rakstnieks iesaistīs nākamajā grāmatā.

Ar nepacietību gaidām nākamās rakstnieka Viktora grāmatas.

Klases audzinātāja Gita Baltā