Tikšanās ar rakstnieku un putnu pētnieku

3.b klases skolēni ir aktīvi iesaistījušies AS Latvijas Valsts meži projektā “Dabas meistarklase”. Dabā taču dzīvo arī putni, vai ne? Tāpēc, lai uzzinātu ko jaunu, skolēni kopīgi lasīja grāmatu par zaļo vārnu Korru.

2.novembrī pie 3.b klases ciemojās Viesturs Ķerus – ornitologs, rakstnieks un vides aktīvists. Rakstnieks stāstīja, kā tapa grāmata “Korras pasaules”, un lasīja fragmentus no tās. Klausītāji uzzināja gan interesantus faktus par zaļās vārnas un citu putnu paradumiem, gan to, kāpēc Korra labprāt draudzējas ar melno dzilnu, gan arī to, cik grūti ir sadūšoties atstāt ligzdu. Videomateriāls ar mazā vārnulēna centieniem sākt lidot lieliski ilustrēja stāstīto.

Paldies Valmieras pagasta bibliotekārei Ingai Grīnbaumai par sagādāto iespēju tikties ar rakstnieku!

VVV bibliotekāre Laima Drande