Tikšanās ar Wunder Latvia programmētāju

Programmēšanas pulciņa dalībnieki, vēloties iepazīties ar darbavietām un darbu IT jomā, pulciņa nodarbības laikā aicināja uz tikšanos mūsu skolas  absolventu Gunti Jakovinu. Tagad Guntis jau 9 gadus strādā uzņēmumā Wunder Latvia un ir vecākais programmētājs, nodarbojas ar web programmēšanu. Viņš ir arī  pasniedzējs Vidzemes augstskolā.

Gunta nebūt ne taisnais un vienkāršais ceļš uz programmētāja darbu un procesā gūtās atziņas ir ļoti iedvesmojošas tiem, kam savs ceļš dzīvē vēl meklējams. Guntis vienkārši un no savas pieredzes stāstīja, kas ir svarīgi, lai sāktu darbu IT jomā. Tāpat viņš dalījās ar atziņu, ka programmētāja pamatuzdevums ir dažādu problēmu risināšana, ka tam ir jāpatīk, lai varētu sekmīgi strādāt šo darbu. Vēl ļoti svarīgi  ir patstāvīgi meklēt risinājumus un patstāvīgi apgūt dažādas tehnoloģijas. Jāsaprot, ka programmētāja darbā bieži ‘jāizkāpj’ no komforta zonas, kas dažreiz pat biedē un prasa zināmu drosmi un apņēmību, toties  garantē nemitīgu izaugsmi. Gādāšu , lai ir vairāk šādu tikšanos, kas var rezultēties sekmīgā sadarbībā!

Programmēšanas pulciņa vadītāja Gita Grīva