Tikšanās

 

Šī tikšanās ar pulkvežleitnantu Māri Tūtinu mums izdevās! Stāja, balss tembrs, sagatavotība un ļoti saistošs stāstījums par noieto ceļu līdz šodienas sasniegtajam, grūtību pārvarēšanu, gan arī par izglītošanos dzīves garumā. Izcili, jo lika ikkatram jaunietim aizdomāties par savu nākotni, karjeru un izglītības iespējām. Tikšanās atslēgas vārdi – angļu valoda , komunikācija, stratēģija, prasme vērot, klausīties, secināt, izglītība, saskarsme, misija, grūtību pārvarēšana, profesijas izvēle, karjera.
Paldies par šo tikšanos!
Sociālā pedagoģe Iveta Upīte

2019.gada 29.oktobrī Klases audzināšanas stundas ietvaros, 8.a klase un interesenti no 8.b., 8.c., 9.a., un 9.b klasēm, ieradāmies uz skolas sociālās pedagoģes Ivetas Upītes organizēto tikšanos ar Nato Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra  vecāko virsnieku Māri Tūtinu!

Šī tikšanās ar pulkvežleitnantu Māri Tūtinu mums izdevās! Stāja, balss tembrs, sagatavotība un ļoti saistošs stāstījums gpar noieto ceļu līdz šodienas sasniegtajam, gan grūtību pārvarēšanu, gan arī par izglītošanos dzīves garumā. Izcili, jo lika ikkatram jaunietim aizdomāties par savu nākotni, karjeru un izglītības iespējām. Tikšanās atslēgas vārdi – angļu valoda , komunikācija, stratēģija, prasme vērot, klausīties, secināt, izglītība, saskarsme, misija, grūtību pārvarēšana, profesijas izvēle, karjera. Paldies par šo tikšanos!

Sociālā pedagoģe Iveta Upīte