Uz Jūrmalu pēc saules un jaunas pieredzes…

2024. gada 6.-7. jūnijā Viestura vidusskolas TT “Sprīdītis” devās uz VI Latvijas skolu jaunatnes teātru festivālu – parādi “2×2 IR PIECI” Jūrmalā. Šajā pasākumā piedalījās 56 Latvijas skolu teātri un teātra sporta komandas, kuri divu dienu laikā priecēja skatītājus ar 35 izrādēm, kas tika rādītas Jūrmalas teātrī un Bulduru tehnikumā.
Viesturskolas 11.a klases jaunieši 6.jūnija rītā vēl kārtoja latviešu valodas eksāmenu, bet 19.30 jau devās festivāla dalībnieki teatrālā gājienā pa Jomas ielu līdz Dzintaru Mežaparkam, kur notika dalībnieku sasaukšanās ballīte. Saulriets tika sagaidīts Dzintaru pludmalē. Mums šoreiz vieni svētki gāja otriem svētkiem līdzās… Nakti pavadot viesmīlīgajā Jaundubultu pamatskolā, sasveikti uzreiz četri 7.jūnija gaviļnieki.
Otrajā dienā Jūrmalas teātrī mēs rādījām divas izrādes: “Pērs Gints” (režisori Roberts Segliņš, Inese Ramute) un jauniešu jaunrades darbu “Neuzklausītais signāls”(režisori Adrians Gerāsimovs, Rūdolfs Segliņš).
Nākamgad atkal gaidīsim ciemiņus mūsmājās un noteikti paši brauksim ciemos!

11.a klase