Uzvara konkursā “Viena diena manā mūžā”!

Labklājības ministrijas rīkotajā konkursā “Viena diena manā mūžā” uzvarējuši mūsējie – viesturieši Sanija Jansone, Roberts Briediņš un Kaspars Rozītis. Viņi ieguvuši 1. vietu un konkursa galveno balvu – 1000 eiro.

Konkursa uzdevums bija sagatavot rakstu, domrakstu, eseju, videosižetu vai audiosižetu, iejūtoties jaunā žurnālista lomā un radot stāstu par vienu dienu kāda īpaša cilvēka dzīvē, parādot šī cilvēka ikdienu un talantus, saskatot pozitīvo – par ko viņš priecājas, kādas ir viņa aizraušanās un brīvā laika nodarbes, kas viņam garšo, kādi ir viņa sapņi u. tml., – un atainojot, kā šis cilvēks var iesaistīties sev svarīgās aktivitātēs un būt daļa no sabiedrības.  Mūsu skolēni izvēlējās veidot videostāstu par Valmieras Gaujas krasta vidusskolas audzēkni Raivi Gončaruku.

Sveicam ar uzvaru un sakām paldies viesturiešiem, kas atbalstīja Saniju, Robertu un Kasparu cīņā par uzvaru!