Uzvara Samsung ideju konkursā skolēniem “Solve for Tomorrow”

Konkursa mērķis bija izveidot lietotni, kura palīdzētu rast veselīgu balansu starp tiešsaistes un bezsaistes dzīvi. Šajā konkursā piedalījos arī es, Agnese Keita Birzniece, (Valmieras Viestura vidusskola) ar savu komandu – Māri Jermacānu (Gulbenes novada vidusskola) un Elzu Tālbergu (Eiropas Tālmācības vidusskola, iepriekš – Valmieras Viestura vidusskola). Vairāk informāciju par konkursu var atrast šeit: Konkurss : Skola nākotnei (skolanakotnei.lv)

Savu dalību konkursā uzsākām jau šī gada, 2021.gada, vasarā, spontāni, aši un bez nekādām cerībām tikt nākamajās kārtās. Mūsu komanda izturēja divas atlases kārtas tepat, Latvijā, latviešu valodā un iekļuva trešajā kārtā, kurā sava ideja bija jāaizstāv angļu valodā, nebija daudz laika sagatavoties, vien pāris dienas, taču mēs strādājām veiksmīgi un Baltijas mērogā ieguvām godpilno pirmo vietu, kura saņēma iespaidīgu naudas balvu – piecus tūkstošus skaidrā naudā un piecus tūkstošus, kurus varēsim izlietot Samsung ierīcēs.

Šobrīd domājam ideju attīstīt, meklēt sponsorus un ieguldīto darbu neatstāt pagultē.

Paldies latviešu valodas skolotājai Inetai Lancmanei par atbalstu ar gramatiku un latviešu valodas stilu, paldies arī Ivetai Glužģei, kura palīdzēja ar anglisko tulkojumu, tā precizitāti, kā arī mūsu komandas atbalsta personai Simonai Šmidtei!

Ar laimi un sajūsmu, Agnese Keita Birzniece.