Valmieras pagasta bibliotēkā noslēdzies lasītveicināšanas izaicinājums Grāmatu Bingo “Apkārt pasaulei!”

19.maijā Valmieras Viestura vidusskolas 2.c klase kopā ar Valmieras pagasta bibliotēku devās uz Valmieras muzeju, lai iepazītos ar I. Lancmaņa gleznu izstādi “Imants Lancmanis”. Tā bija iespēja bērnu auditorijai piemērotā un saistošā veidā iepazīt muzeju kā kultūrvietu, kas dod iedvesmu līdzdarboties, interaktīvā veidā iepazīt mākslas pasauli, piedzīvot mākslas žanru daudzveidību mākslas dižgara daiļradē.

Šī lieliskā iespēja bija godam pelnīta balva par aktīvu Valmieras Viestura vidusskolas 2. c klases dalību lasītveicināšanas izaicinājumā Grāmatu Bingo “Apkārt pasaulei!”. Aktivitāti organizēja Valmieras bibliotēka, tā tika īstenota arī Valmieras pagasta bibliotēkā.

2.c klases skolēni ceļoja apkārt pasaulei, lasot Vācijas, Zviedrijas, Lielbritānijas, ASV, Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Ukrainas, Spānijas, Francijas autoru bērnu literatūru! Tika iepazīti daudzi jauni grāmatu tēli un varoņi, kas nu jau kļuvuši par īstiem draugiem, gūtas vērtīgas dzīves atziņas un, protams, lasītprieks!

Valmieras pagasta bibliotēka izsaka pateicību Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļai par iespēju piedalīties izaicinājumā, Valmieras muzejam par lielisko sadarbību un Valmieras Viestura vidusskolas 2. c klasei un klases audzinātājai Aijai Bērziņai par atsaucību un lielisko lasīšanas procesu, ko piedzīvojām kopā Valmieras pagasta bibliotēkā.

Sagatavoja: Valmieras pagasta bibliotēkas vadītāja Inga Grīnbauma