Valmieras Viestura vidusskola – 10. vietā Latvijas lielo skolu reitingā!

Ata Kronvalda fonds ir sabiedriska organizācija, kuras uzdevums ir Latvijas talantīgāko skolēnu apzināšana un viņu izglītības sekmēšana. Apkopojot skolēnu sniegumu dažādās olimpiādēs un zinātniski pētniecisko darbu konferencēs, fonds katru gadu veido Latvijas skolu reitingu. 2020./2021. mācību gada skolu reitingā ir iekļautas 20 valsts ģimnāzijas, 33 “lielās” skolas un 34 “mazās” skolas.

Esam lepni, ka Valmieras Viestura vidusskola iekļuvusi lielo skolu (kur vidusskolēnu skaits ir lielāks par 100) reitinga pirmajā desmitniekā – desmitajā vietā! Salīdzinot ar 2019./2020. mācību gadu, tas ir kāpums par astoņām vietām.

Vēlam viesturiešiem arī šajā mācību gadā degsmi mācību darbā, gribēšanu un varēšanu piedalīties gan olimpiādēs, gan zinātniski pētniecisko darbu konkursos un konferencēs, lai 2021./2022. mācību gada sasniegumi būtu vēl labāki!