Valmieras Viestura vidusskolā 63. Žetonvakars

11.02.2023., sestdiena, pulksten 17.00 vakarā, un uztraukums, stress, steiga pārvēršas skaistumā, burvībā un vienreizējā mirklī, kurš savieno divpadsmito klašu skolēnus, viņu vecākus un skolotājus, kā arī ļauj izpausties vienpadsmito klašu skolēniem ar savu radošo garu.

Mēs katrs esam citāds, katrs ar saviem sapņiem un uzdevumiem dzīvē, taču mums ir kas kopīgs – Valmieras Viestura vidusskola – , kurā augt, mīlēt, mācīties un būt. Un tieši šajā maģiskajā sestdienā mēs katrs ieguvām mazo, bet tik svarīgo piederības zīmi – žetonu. Pateicām paldies tiem, kuri balstījuši un rādījuši ceļu šajā posmā, atcerējāmies, kādi bijuši šie trīs vidusskolas gadi, atradām katrs sevi un cits citu – šī pasākuma tradīcija netika lauzta, divpadsmitās klases satuvinājās un rada kopīgu valodu.

Bet ne jau tikai paldies teikšana padara mūsu skolas Žetonvakaru tik īpašu, šo vakaru iekrāso izrāde, kas ir kā liela, kopīga dāvana visiem pasākuma dalībniekiem. Nevar teikt, ka tas ir viegli, bet gandarījums noteikti neizpaliek, un mūsu “Šveiks” ir izgājis tautiņās un radījis pozitīvas emocijas gan mums pašiem, gan vecākiem un skolotājiem. Darbs bija spraigs – izrāde arī. Darbs bija smags – izrāde nesa lielus augļus. Darbs bija jautrs – izrāde lika smieties. Un tā arī mēs paši –  spraigi, jautri un gatavi darīt – laužamies tālāk šajā finiša taisnē!

PALDIES KATRAM, KURŠ DEVIS UN DOS, PALDIES VISIEM, KURI NEŽĒLOJA STUNDAS UN STRĀDĀJA KOPĀ AR MUMS, PALDIES VISIEM, KURI VIENKĀRŠI MUMS IR, NE PAR KO…

Agnese Keita Birzniece, 12.a