Valmieras Viestura vidusskolas komandai lieliski panākumi pusfinālā Meridian trivia angļu valodas erudīcijas konkursā

Question Mark Questions What Why How Where Who

Trīs erudīti Valmieras Viestura vidusskolas skolēni- Gustavs Stankevičs (7.a), Kristers Bauģis (8.a) un Pauls Odins Šmits (9.b) – 16.janvārī piedalījās privātās vidusskolas RIMS (Riga International meridian school) rīkotajā konkursā Meridian Trivia Competition, kurā bija jāpierāda sava erudīcija un zināšanas visdažādākajās jomās: vēsturē, ģeogrāfijā, mūzikā, mākslā, sportā, IT… Visi jautājumi bija angļu valodā, un puiši lieliski tika galā, iegūstot 1. vietu un ar 243 punktiem kvalificējoties finālam. No 24 komandām, kuras piedalījās pusfinālos, finālā tika četras, Viesturskolas komanda to skaitā. Apsveicam!

Fināls notiks 30. janvārī Rīgā. Vēlam veiksmi un turam īkšķus par mūsu komandu!

angļu valodas skolotāja

Dace Cinīte