Vidzemes skolu komandu čempionāts dambretē

Valmieras Viestura vidusskolas interešu izglītības skolotāju organizētajā Vidzemes skolu komandu čempionātā 100 lauciņu dambretē attālināti piedalījās 30 komandas no 12 skolām.

1.-3.klašu grupā Viesturskolas komandas izcīnīja: 2.v. 1.komanda – Gustavs Gračevs, Raitis Petrakovs, Kevins Vasiļevskis un Alise Jaunkalne; 9.v. 2.komanda – Gustavs Mastiņš, Adrians Kārkliņš, Artis Matušēvics un Elza Elizabete Kļaviņa; 15.v. 3.komanda Aivars Šetkins, Rojs Burcevs un Nora Golubova.

1.-5.klašu grupā Viesturskolas komandas izcīnīja: 1.v. 1.komanda – Pēteris Kripans, Laimiņš Mastiņš, Raitis Petrakovs un Denija Kemze; 4.v. 2.komanda – Elans Eglītis, Gustavs Gračevs, Roberts Golubovs un Marta Vaļģe; 9.v. nepilnā komanda Alise Jaunkalne un Raivo Dukulis.

Paldies vecākiem, kuri nodrošināja mazo dambretistu spēli datorā!

Paldies SIA Sniega tehnika, Martas Vaļģes ģimenei un nodibinājumam Viesturskolas atbalsta fonds par palīdzību balvu iegādei!

Tiesnesis Uldis Ābeltiņš