Viesi no Ukrainas apmeklē Valmieras Viestura vidusskolu

No 22. jūlija līdz 24. jūlijam pēc Valmieras novada pašvaldības ielūguma Valmierā viesojas Ukrainas pilsētas Čerkasi pašvaldības delegācija ar mērķi izveidot sadraudzības saites starp abām pilsētām un iepazīstināt Ukrainas pārstāvjus ar Valmieras pieredzi sociālās palīdzības, izglītības un sporta jomās.

Sestdien vizītes ietvaros Čerkasi pašvaldības delegācija – Anastasija Čubina, pilsētas mēra vietniece humanitārās politikas, izglītības, kultūras un sporta jautājumos, Marina Harkava, pilsētas mēra vietniece sociālajos jautājumos, Irīna Udoda, Ekonomikas un attīstības departamenta direktore un Nadija Jevčaka, Izglītības un humanitārās politikas departamenta direktora vietniece, kā arī pārstāvji no Valmieras novada pašvaldības apmeklēja Valmieras Viestura vidusskolu. Direktors Uldis Jansons izrādīja skolas telpas, pastāstīja par skolas sasniegumiem, tradīcijām, pasākumiem un projektiem. Viesus patīkami pārsteidza mūsdienīgi sakārtotā skolas vide, daudzpusīgās iespējas, aprīkojums klasēs un zālē. Vizītes laikā tika izteikts priekšlikums Valmieras Viestura vidusskolai veidot sadraudzību ar vienu no Čerkasu pilsētas vidusskolām un jau šajā rudenī iespējams plānot pieredzes apmaiņas tikšanos un koncertu.

Direktora vietniece audzināšanas jomā Lolita Vanaga