Viesturieši atklāj “Gudrs, vēl gudrāks” sezonu

Kas gan būtu TV spēles “Gudrs, vēl gudrāks” desmitā, jubilejas sezona bez viesturiešiem? Tas būtu “galīgi garām”, vai ne?

Viesturieši spēlē arī būs arī šajā sezonā, tāpēc, siltās zeķēs un pūkainos plediņos ietērpti, ar mīļākās zāļu tējas krūzi pie rokas jau šovakar sēdīsimies pie televizoru ekrāniem, lai LTV1 programmā sekotu līdz mūsējo sekmēm spēlē!

Spēli tradicionāli atklāj sestklasnieki, un jau pirmajā pusfinālā starp 6. klašu gudriniekiem no dažādām vietām Latvijā Viesturskolu pārstāvēs 6.c klases skolēns Mariuss Grencis.

Mariuss spēlē piedalīsies otro reizi. Šoreiz atbalstīt klātienē brauca ne tikai klases audzinātāja, bet arī klasesbiedri un mamma Elīna. Mērķtiecība, cīņasspars un neatlaidība ir īpašības, kas spilgti raksturo Mariusu. 6. klašu pusfināls viņam ir īpaši izaicinošs, jo ļoti gribas pārspēt iepriekšējo rezultātu.

Augusta beigas ar patīkamu satraukumu un uzaicinājumu piedalīties raidījumā nāca arī 6.a klases skolēnam Valteram Tarbunam. Valters ir zēns ar plašu redzesloku, atsaucīgs, precīzs, aktīvs, zinātkārs.  Valtera darba spējas ir lieliskas, savus pienākumus viņš veic ļoti atbildīgi, labprāt ar padomu palīdz arī klasesbiedriem. Viņš ļoti labi spēj plānot savu laiku, jo pēc stundām attīsta savas spējas un talantus dažādos Valmieras Viestura vidusskolas pulciņos – kokapstrādē, teātra pulciņā, matemātikas pulciņā un basketbolā. Daudzpusīgās ārpusstundu intereses Valteram noteikti palīdzēja rast atbildes uz ‘’āķīgajiem” jautājumiem.  Konkursā bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas dažādos mācību priekšmetos.  Šogad plakātus gatavoja un uz Rīgu devās Valtera līdzjutēji, kas priecājās par viņa zināšanām. Valter, mēs ar Tevi lepojamies! Lai veicas arī turpmāk!

Slēdz iekšā televizoru šodien plkst. 18.50 un turi īkšķi par savējiem!

Sandra Baumane un Agija Kārkliņa,

Mariusa un Valtera klases audzinātājas