Viesturieši “Braku” radošo darbu konkursā

Jau 17. reizi noslēdzies R.Blaumaņa memoriālā muzeja “Braki”, Ērgļu novada pašvaldības un biedrības “Rūdolfa Blaumaņa vēsturiskais mantojums” Literārās prēmijas konkurss Latvijas skolēniem. Konkursa mērķis ir veicināt skolēnu dziļāku interesi par latviešu literatūras klasiķi Rūdolfu Blaumani, viņa dzīvi un darbiem, kā arī attīstīt skolēnu radošā un pētnieciskā darba iemaņas.

7.-9.klašu grupā konkursam darbus tika iesūtīti 86 darbi, tai skaitā arī Valmieras Viestura vidusskolas 7.a klases skolniece Estere Sprince un 8.a klases skolnieces Linda Ieviņa un Agate Rota Priede (skolotāja Līga Vikse). Visas trīs meitenes saņēma konkursa žūrijas pateicību.

10.-12.klašu grupā tika iesūtīti 56 darbi. Savu darbu konkursam iesūtīja arī 11.a klases skolniece Agnese Keita Birzniece (skolotāja Ineta Lancmane), saņemot ievērojamu novērtējumu – atzinību par drosmi un atklātību.

“Neviens nav teicis, ka nauda nes laimi, laime atrodas jūsos, tikai jums tā jāatrod. Pasaule ir sarežģītu notikumu savīta, bet tikai jūs to varat padarīt vienkāršu, pareizu, patiesu un mīlošu,” raksta Agnese.

Priecājamies par meiteņu veikumu un aicinām nākošgad konkursam pievienoties arī citus Blaumani un viņa darbus zinošus skolēnus.

Lai prieks piedalīties nākamajā – 18.konkursā!

Latviešu valodas skolotāja Ineta Lancmane

Izceltais attēls no www.braki.lv