Viesturieši “Gada sporta laureāti” dambretē

Latvijas Dambretes federācija, apkopojot 2020.gada rezultātus, ir noteikusi Gada sporta laureātus dambretē. Starp tiem ir pieci viesturieši.

“Gada Jaunais sportists” U13 grupā ir piešķirts Martai Vaļģei, Pēterim Kripanam un Laimiņam Mastiņam. “Gada entuziasts” ir piešķirts Ilzei un Uldim Ābeltiņiem.

Valmieras Viestura vidusskolas 25 dambretisti aktīvi piedalās iknedēļas tiešsaistes valsts sacensībās. Labākie Ziemas kausa izcīņā bija: U8 grupā 10.v. Emīls Tīlens, U10 grupā 5.v. Alise Jaunkalne un 13.v. Gustavs Gračevs, U13 grupā 13.v. Marta Vaļģe un 11.v. Elans Eglītis. Piektklasnieks Pēteris Kripans spēlēja vidusskolnieku grupā un izcīnīja 4.vietu, un pieaugušo grupā ieguva 8.vietu.

Patreiz dambretisti piedalās Pavasara kausa un Cerību kausa sacensībās – līdz aprīļa beigām kopā piecās kārtās.

Treneris Uldis Ābeltiņš