Viesturieši Latvijas individuālajā čempionātā dambretē

Valmieras Viestura vidusskolas deviņi audzēkņi Latvijas individuālajā čempionātā 100 lauciņu dambretē iekļuva pirmajā desmitniekā un saņēma septiņas medaļas!

15.oktobrī Liepupes pamatskolā norisinājās Latvijas čempionāts ātrajā 100 lauciņu dambretē ar laika kontroli 15 min + 3 sek par gājienu.

U13.grupā 1.vietā Pēteris Kripans, 2.v. Denija Kemze, 10.v. Alise Jaunkalne un tālākā vietā Elans Eglītis.

U10.grupā 5.v. Raivo Dukulis, 6.v. Jolanta Zvārgule, 7.v. Emīls Tīlens, 9.v. Kevins Vasiļevskis un vēl cīnījās arī Rūdolfs Andžejevskis un Roberts Rudītis.

U8 grupā 2.v. Marks Paegle, 8.v. Evija Struncēna un labi nospēlēja arī Katrīna Valtere, Edvards Tomsons, Ričards Kviesītis un Gustavs Strazdiņš.

16.oktobrī turpat Liepupē notika Latvijas čempionāts ātrspēlē (blitz) 100 lauciņu dambretē ar laika kontroli 5 min + 3 sek par gājienu.

U13.grupā 1.v. Pēteris Kripans, 3.v. Denija Kemze un 6.v. Alise Jaunkalne.

U10 grupā 2.v. Kevins Vasiļevskis un 6.v. Raivo Dukulis.

U8 grupā 3.v. Marks Paegle.

Paldies Valmieras novada pašvaldībai un skolas direktoram par atbalstu dalībnieku nokļūšanai uz sacensībām!

Par labu spēli Latvijas čempionātos Pēteris Kripans un Marks Paegle ir iekļauts Latvijas izlasē dalībai Pasaules čempionātā 100 lauciņu dambretē oktobra beigās Turcijā.

Treneris Uldis Ābeltiņš