Viesturieši – Latvijas Skolēnu sporta spēļu čempioni 100 lauciņu dambretē!

Viesturieši Latvijas Skolēnu sporta spēļu čempioni 100 lauciņu dambretē!

U8 grupā 1.vieta Valmieras komandai un zelta medaļas Martai Paeglei, Paulai Veinbergai, Endijam Tīlenam un Valteram Gravam; komandā spēlēja un palīdzēja arī Alise Strode, Elīze Strazdiņa-Stradiņa, Kate Zvārgule, Ralfs Miščuks, Kaspars Grava, Kristaps Melbārdis un Krišjānis Pētersons.

U10 grupā 2.vieta Valmieras 2.komandai un sudraba medaļas Markam Paeglem un Ernestam Bērziņam; komandā spēlēja un palīdzēja arī Evija Struncēna, Gunārs Neļķe, Edvards Tomsons un Roberts Lipskis.

U13 grupā 1.vieta Valmieras komandai un zelta medaļas Alisei Jaunkalnei, Jolantai Zvārgulei, Kevinam Vasiļevskim un Gustavam Gračevam, komandā spēlēja un palīdzēja arī Emīls Tīlens, Reinis Apsītis un Raivo Dukulis.

Individuāli: U16 grupā Pēterim Kripanam 1.v. un Denijai Kemzei 4.v.Valmieras komandā spēlēja arī VVV interešu programmas ” Dambrete” dalībnieki – VPS skolēni, kuru komanda bija 1.vietā U10 grupā. Interešu izglītībā viņi arī ir viesturieši.

Treneri: Ligita Vasiļevska un Uldis Ābeltiņš