Viesturieši Latvijas skolu Ziemas festivālā

24. februārī Valmieras Viestura vidussskolas komanda piedalījās Latvijas skolu Ziemas festivālā Ērgļos, Gaiziņkalnā un Smeceres silā. 

Ziemas festivāls ir viens no lielākajiem kompleksajiem ziemas sporta veidu pasākumiem Latvijā un tiek organizēts ar mērķi dot iespēju jebkuram skolēnam bez profesionālām iemaņām ziemas sporta veidos piedalīties sacensībās, tādā veidā popularizējot un veicinot ziemas sporta veidu attīstību Latvijā.

Ziemas festivālā šogad piedalījās vairāk nekā 1000 dalībnieki no 106 izglītības iestādēm visā Latvijā. Sacensības norisinājās 13 dažādās ziemas sporta veidu disciplīnās. Valmieras Viestura vidusskolu pārstāvēja 25 skolēni no 4. līdz 10. klasei, kuri startēja 8 disciplīnās: kalnu slēpošanā, snovbordā, frīstaila slēpošanā, ziemas orientēšanās ar slēpēm, distanču slēpošanā, hokejā, disku golfā un ziemas volejbolā. 

Vislabākie rezultāti un medaļas mūsu hokeja komandai, 2. vieta. Priecājamies un lepojamies! Komandas sastāvs:

Dāvis Vilisters (8.b)

Kristers Grava (8.a)

Markuss Strazdiņš-Stradiņš (7.b)

Ričards Paeglis-Vilsons (7.b)

 

Veiksmīgi startēja un labus rezultātus uzrādīja:

Edgars Gusts Gulbis (10.b), 4. vieta snowbordā

Marta Vaļģe (7.b), 5. vieta ziemas orientēšanās ar slēpēm

Jēkabs Melecis (6.a), 5. vieta frīstails slēpošanā

Edvards Augusts Andžejevskis (6.a), 6. vieta frīstails slēpošanā

Nora Silava (8.a), Erlends Stepāns (7.b), Laimiņš Mastiņš (7.c), Gustavs Ločmelis (7.c), 6. vieta disku golfā. 

 

Paldies visiem dalībniekiem par dalību un uzdrīkstēšanos! Īpašs paldies skolotājai Dacei Cinītei par uzņēmību, organizējot Viesturskolas komandas, kā arī skolotājai Baibai Saknei-Klovānei par festivāla dalībnieku pieskatīšanu un uzmundrināšanu!

Mums izdevās!