Viesturieši Skolu orientēšanās kausa izcīņā

Valmieras Viestura vidusskolas komanda piedalījās Skolu orientēšanās kausā 2020, kas notika 30. septembrī, Baložos. Skolu pārstāvēja 11 skolēni – Dita Egita Briede un Marta Vaļģe no 5.b, Emīlija Leitlande, Viktorija Saulīte, Paula Roze, Gustavs Ločmelis un Laimiņš Mastiņš no 5.c, Linards Graudiņš no 6.c, Jēkabs Kaķis, Kristofers Soročins un Alberts Šķilteris no 7.b klases.

Dalībnieki orientējās Baložu pilsētā un mežā, atzīmējoties vairākos kontrolpunktos. Visi dalībnieki veiksmīgi atrada kontrolpunktus un finišēja. Vislabākos rezultātus uzrādīja Marta Vaļģe no 5.b klases, kura kvalifikācijas skrējienā ieguva 5. vietu un kvalificējās pusfinālam.  Diemžēl pusfinālā pievīla elektronika – netika fiksēta atzīmēšanās vienā no kontrolpunktiem, tāpēc fināla skrējiens šoreiz izpalika.

Skolu orientēšanās kausā 2020 piedalījās 66 skolas no visas Latvijas. Valmieras Viestura vidusskolas komanda ieguva 24. vietu.

Paldies dalībniekiem par piedalīšanos, lai nezūd cīņasspars un nākamajā gadā tehnika nepieviļ!

Skolotāja Dace Cinīte