Viesturieši uzvar tautas bumbas sacensībās!

24.janvārī Valmieras Viestura vidusskolā norisinājās Valmieras novada skolu tautas bumbas sacensības D grupā. Pilsētu skolu grupā startēja 6 puišu un 5 meiteņu komandas.

Meitenes savā starpā aizvadīja apļa turnīru un, nevienā spēlē neizjūtot zaudējuma garšu, izcīnīja visas uzvaras un ieguva 1. vietu. Arī puišu komandas aizvadīja apļa turnīru. VVV komanda pirmajā spēlē zaudēja, bet nākamajās svinēja 4 uzvaras un arī izcīnīja 1. vietu starp novada pilsētu skolām.

Meiteņu komandā startēja: Enija Ekure, Melānija Grasberga, Emīlija Zāģere, Laura Cinīte, Beatrise Froša, Betija Bernāte, Gabriella Kiršbauma, Paula Larinova, Lauma Bērziņa un Karlīna Viatere.

Puišu komandā startēja: Rūdolfs Andžejevskis, Renārs Lukas Vizuliņš, Gustavs Mastiņš, Ralfs Dekmeijers, Uģis Saltais, Raivo Dukulis, Henrijs Švēde, Harijs Rancāns, Regnārs Krusts un Roberts Rudītis.

Gan puišu gan meiteņu komandas nodrošināja iespēju pārstāvēt Valmieras novadu un VVV reģiona sacensībās Gulbenē. Vēlam veiksmi un labus rezultātus pārstāvot skolu nākamajās sacensībās!

Sporta skolotāji