Viesturiešu starti Latvijas skolu Ziemas festivālā Ērgļos

Agrā 16.februāra rītā piecpadsmit mūsu skolas skolēni devās iekarot sniegotos Ērgļus un Gaiziņu. Ceļā piedzīvojām dažādus gadalaikus – no agra pavasara  Valmierā līdz dziļajiem sniegiem Gaiziņā.

Atklāšanās parādē pie Ērgļu vidusskolas sapratām, ka konkurence būs sīva – dalībnieku bija ļoti daudz!

Lai arī neizcīnījām godalgotās vietas, ieguvām labu pieredzi!

Rezultāti: Disku golfā 1.komandai 4.vieta (Loreta Nikola  Nolberga, Gustavs Ločmelis, Laimiņš Mastiņš ), 2.komandai 8.vieta(Paula Buliņa, Bruno Pidiks, Erlends Stepāns).

Galda hokejā Evelīnai Zariņai 4.vieta.

Frīstaila snovborda un frīstaila slēpošanā Jēkabam Melecim 4.vieta.

Ragaviņu sportā VVV komandai  4.vieta (Samanta Rubacka, Justīna Šustika, Melānija Ruska, Rodrigo Agrums, Dāvis Pētersons, Markuss Strazdiņš-Stradiņš).

Kalnu slēpošanā Dāvim Pladaram bija pirmā šāda veida sacensību pieredze augstākajā Latvijas kalnā!

Komandu pavadīja un līdzi juta Māra Goba un Atis Jākobsons