Viesturskola saņem Latvijas Ekoskolu sertifikātu

20. septembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notika gadskārtējais Ekoskolu apbalvošanas pasākums, kurā Ekoskolas sertifikātu par sasniegumiem ilgtspējīgas attīstības, vides izglītības un vides aizsardzības veicināšanā izglītības iestādē un tās apkārtnē saņēma Valmieras Viestura vidusskola.

Pasākumā piedalījās ekoskolu koordinatore, skolotāja Sarmīte Balode, kā arī divas 8.a klases skolnieces – Anna Baranova un Aivita Cipruse. Annas ieskats pasākumā:

Kad šogad radās izdevība kopā ar ģeogrāfijas skolotāju doties uz ikgadējiem EKO-skolu svētkiem, nevarēju nepiekrist šai iespējai. Viss pasākums sastāvēja no dažādām diskusijām, apbalvošanām un, protams, manuprāt, lieliskām etīdēm, kuras bija gan humora pilnas, gan nedaudz izglītojošas. Bet mani tomēr visvairāk ieinteresēja diskusija, kurā piedalījās skolēni, kas nebija daudz vecāki par mani, jo tas parādīja, ka arī mums jauniešiem ir ļoti daudz iespēju cīnīties par mūsu planētu. Pasākums noslēdzās ar kopīgas bildes uzņemšanu un video nofilmēšanu, pēc kura jau bija laiks doties uz māju pusi.