Viesturskolā teātri spēlē ne tikai skolēni

Vai zinājāt, ka Viesturskolā ir ne tikai teātra klases, bet arī teātra skolotāji? Un tie nav tikai Roberts Segliņš, Inese Ramute un Linda Mīļā.

Šis rudens teātra spēlēšanas ziņā īpaši ražīgs padevies mūsu skolas angļu valodas skolotājam un Kauguru amatieru teātra aktierim Dainim Trēziņam. Par Pablo lomu izrādē “Trešais vārds” viņš šoruden saņēmis gan labākā aktiera titulu Latvijas Nacionālā kultūras centra organizētajā Latvijas Amatierteātru iestudējumu skatē (kopumā Kauguru teātra izrāde šajā skatē saņēma četras godalgas), gan, pavisam nesen, ieguvis labākā aktiera titulu arī Brocēnu amatierteātru festivālā “Smaidi Brocēnos”.

Sveicam Daini ar panākumiem un vēlam daudz iedvesmojošu lomu nākotnē!

Bet izrādi “Trešais vārds” jau rīt, 12. novembrī, plkst. 18.00 varēs redzēt Kauguru kultūras namā.