Viesturskolai 80!

10. decembrī 80 gadu jubileju svinēja Valmieras Viestura vidusskola. Jubilejas gadu aizsāka Sākumskolas vecāku domes rīkotie pasākumi. Tā bija sākumskolēnu tikšanās ar skolas bijušajiem administrācijas pārstāvjiem – direktoru Ivaru Briedi un direktora vietniecēm Karmenu Gobu, Līviju Kraukli un Maiju Čukuri. Kopā ar sākumskolas skolotājiem tika veidota radošo darbu izstāde “Mūsu VVV”.

Pati dzimšanas diena bija bagāta ar dažādām aktivitātēm. Sākumskolas bērni kopā ar Skolēnu pašpārvaldes meitenēm Mariju, Izoldi un Alisi katru starpbrīdi izdejoja “Cauri laikiem”. Skolēni devās virtuālā tūrē pa gandrīz pilnībā renovēto Viesturskolas vēsturisko korpusu kopā ar skolas prezidenti Mariju Nikolu Jansoni. Klases sūtīja foto un video sveicienus skolai un fotografējās jubilejas fotostūrītī. Bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas konkursā par Viesturskolas vēsturi.

Visas dienas garumā pie skolēniem ciemojās Viesturskolas absolventi, kas stāstīja par savu skolas laiku darbiem un nedarbiem, kā arī šodienas gaitām. Par skolas vēsturi un dažādiem interesantiem gadījumiem savā direktora darbā skolēniem stāstīja arī Ivars Briedis. Dzimšanas dienas svinības noslēdzās ar muzikālu sveicienu, ko skolas darbiniekiem veltīja bijušie viesturieši Mārtiņš Pūcītis un Sabīne Petruseviča.