Viesturskolas futbolisti – Vidzemes zonas uzvarētāji!

Valmieras 2. vidusskolas sporta zālē 3. martā norisinājās Latvijas skolu telpu futbola kausa izcīņas spēles, kas tiek  ŗīkotas sadarbībā ar GHETTO GAMES.  Vidzemes zonā spēlēja 5 komandas. Piedalījās Ogres 1. vidusskolas, Ogres Valsts ģimnāzijas, Siguldas Valsts ģimnāzijas, Valmieras 2.vidusskolas un Valmieras Viestura vidusskolas futbolisti. Pirmajā spēlē tika pārspēta Ogres 1.vidusskolas komanda, otrajā spēlē neizšķirts ar Siguldas futbolistiem, trešajā spēlē zaudējums 2. vidusskolai un ceturtajā spēlē neizšķirts ar Ogres Valsts ģimnāzijas komandu.

Pusfinālā tikās Valmieras 2. vidusskolas un Viesturskolas komandas, kā arī Siguldas un Ogres Valsts ģimnāziju futbolisti. Abās spēlēs uzvarētāji tika noskaidroti pēc  soda sitieniem. Siguldas ģimnāzija uzvarēja Ogres ģimnāziju, bet Viesturieši parspēja 2. vidusskolas komandu, kas viņiem ļāva finālā tikties ar Siguldas Valsts ģimnāzijas spēlētājiem. Finālā tika pārspēta Siguldas komanda un izcīnīta 1. vieta Vidzemes zonā. Cīņā par 3. vietu Ogres komanda pārspēja 2.vidusskolas futbolistus.

Viesturiešu komandā lieliski vārtus sargāja Kristiāns Karitons, atzīstamu spēli demonstrēja Rinalds Krists Freilihs, Emīls Dūmiņš, Martins Kristofers Audicks, Kristofers Soročins un Marks Fadejevs, bet par spēļu vērtīgāko spēlētāju (MVP) mūsu komandā tika atzīts Krists Lapšāns.

Apsveicam mūsu komandu un novēlam panākumus Latvijas finālā!

Sporta skolotāji.