Viesturskolas sākumskolas korpusā jaunas grīdas spēles!

Pirms gada Viestuskolas sākumskolas vecāku dome aicināja bērnus piedalīties Interaktīvo sienu un grīdu ideju konkursā, iesniedzot savas idejas, kuras varētu īstenot, lai bērniem sākumskolas koridoros būtu iespējams rotaļāties, draudzēties vai vienkārši jautri izkustēties kopā ar saviem draugiem vai klasesbiedriem.

Saņēmām ļoti daudz ideju. No tām izkristalizējās vairākas, kuras pakāpeniski ir iecere īstenot – gan spēles uz grīdas, LEGO siena, planētu zīmējumi uz sienas, pakāpieni, kurus rotātu reizrēķins un citas matemātiskas darbības.

Kā pirmās idejas tika īstenotas lielformāta grīdas spēles – klasītes, cirks un vingrošanas celiņš – katrā stāvā pa vienai aktivitātei. Lielformāta grīdas spēļu uzlīmes iegādātas no skolas budžeta līdzekļiem, savukārt, to uzlīmēšana finansēta ar biedrības “Viesturskolas atbalsta fonds” finansējumu. Uzlīmes maketēja un uzstādīja SIA “ITS Tehnoloģijas”.

Paldies visiem ideju autoriem un katram, kas piedalījās, lai ideja kļūtu par īstenību!

Ļoti ceram, ka izdosies nākotnē īstenot vēl kādu no “Interaktīvo sienu un grīdu ideju konkursa” idejām.

Lai to paveiktu, aicinām ziedot nodibinājumam “Viesturskolas atbalsta fonds” / Konta Nr. LV42UNLA0050019002298 / Mērķis: Interaktīvo sienu un grīdu ideju konkurss /

Lai jautra izkustēšanās un draudzīgas rotaļas skolas gaiteņos!

Sākumskolas vecāku domes vārdā Ieva Fogele