VVV komandai – uzvara Latvijas jauniešu ideju hakatonā!

2021.gada 14. un 15.oktobrī Karjeras nedēļas ietvaros norisinājās jauniešu ideju hakatons “Mans karjeras kods”. Tajā piedalījās 20 komandas no dažādām Latvijas skolām, arī Valmieras Viestura vidusskolas 12.b klases komanda “Discord Kaķēni” ar ideju “Profesiju Pitch”. Divu dienu garumā komandas pilnveidoja savas idejas un meklēja veidus, kā efektīvi risināt dažādus karjeras jautājumus un kā veiksmīgāk nogādāt informāciju līdz mērķauditorijai. Bija iespēja tikties ar zinošiem un pieredzējušiem mentoriem un ekspertiem, kas dalījās savās domās par ideju un ieteica risinājumus, kā to padarīt ilgtspējīgāku, noderīgāku un saistošāku gan jauniešiem, gan cilvēkiem, kas vēlas mainīt savu profesiju.

Mūsu moto šo divu dienu garumā bija: “Problēma liela, joki mazi!” Konkurence bija sīva, jo komandas iesniedza daudz labu un interesantu priekšlikumu, kā tehnoloģijas var palīdzēt jauniešiem karjeras izvēlē. Taču tieši mūsu ideja- ar nelieliem videosižetiem, kas ievietoti vietnē „TikTok”, atspoguļot dažādu profesiju pārstāvju ikdienu – izcīnīja 1.vietu.

Prieks un gandarījums par paveikto!

Viestura vidusskolas komandas dalībniece

Rebeka Keita Miķelsone