VVV skatuves runas konkursa rezultāti

Šogad skatuves runas konkurss skolā noritēja neierasti – savus priekšnesumus skolēniem bija iespēja iesūtīt video formātā. Jāteic, ka tik lielu atsaucību negaidīja ne konkursa organizētāji, ne žūrijas pārstāvji. Tika iesūtīti gandrīz  100 viesturiešu video (gan dzejoļi, gan prozas darbi)!

Žūrijai darbs nebija no vieglajiem, jo skolēni bija centušies, skolotāji un vecāki bija iesaistījušies un palīdzējuši sagatavot interesantus priekšnesumus. Skolēnu darbus skatījās un vērtēja Sandra Baumane, Zane Švēde, Laima Drande, Roberts Segliņš, Ineta Lancmane, Andriga Lozda, Līga Gacka, Agita Ziņģīte (VPVĢ). Darbi tika vērtēti tādās klašu grupās, kādas nosaka reģiona konkursa nolikums.

Konkursa rezultāti.

1.klašu grupa

1.vieta – Emīls Ābols 1.c, Tīna Luīze Frinde 1.b , Enija Rudiņa 1.c

2.vieta – Liāna Strazdīte 1.a, Roberts Rudītis 1.b, Paula Tarbuna 1.b, Paula Riekstiņa 1.b

3.vieta – Emīlija Āboliņa 1.a, Katrīna Štāla 1.c

Atzinība – Tomass Vingris 1.a, Markuss Marks Lisovskis 1.a

2.-3.klašu grupa

1.vieta – Patrīcija Sokolovska 2.a un Enija Pastva 2.a

2.vieta – Estere Lutce 2.a, Jānis Grava 2.a, Laura Cinīte 2.b, Mareks Ķerpe 2.c, Raitis Petrakovs 3.c,  Aleksejs Ubeiko 3.c

3.vieta – Toms Baldonis 2.b, Kristena Neļķe 2.c

Atzinība – Kristers Ivanovs 2.b, Alens Grūbe 3.a, Erīna Grīnberga 3.a, Imants Bišofs 3.c

4.-6.klašu grupa

1.vieta – Elans Eglītis 4.b, Mariuss Grencis 4.c, Ieva Jete Jansone 5.c

2.vieta – Valters Tarbuns 4.a, Elīza Veinberga 4.a, Madara Plaude 4.b, Emīls Āboliņš 5.a, Beāte Brence 6.c

3.vieta – Ieva Bērziņa 4.a, Dinija Ozola 4.b, Elēna Eglīte 4.b, Alise Bole 4.c, Rasa Marija Zute 5.a, Kristīne Pleša 5.b, Pēteris Kripans 5.c. Elīza Petruseviča 6.c

Atzinība – Amanda Šulmeistare 4.c, Marta Frīdvalde 5.c, Amanda Štāle 5.c, Roberts Golubovs 5.c, Beatrise Stepanoviča 6.c, Roberts Pūcītis 6.c

7.-9.klašu grupa

1.vieta – Annija Bauģe 7.a

2.vieta – Alīna Johansone 9.a

3.vieta – Rūta Paula Miķelsone 9.a

10.-12.klašu grupa

1.vieta – Ieva Loreta Reide 11.a un Karīna Doroško 11.a

2.vieta – Amanda Liepiņa 11.b, Krišs Gulbis 11.b, Elīza Keidena 11.a, Alise Kristīne Egle 12.a

3.vieta – Sanija Evija Vīksniņa 10.a un Mārtiņš Jaunslavietis 11.b

Atzinība – Keita Daniela Geriņa 11.a un Signija Šauriņa 11.a

Uz Valmieras un apkārtējo novadu konkursu tiek izvirzīti Emīls Ābols, Tīna Luīze Frinde, Enija Rudiņa , Patrīcija Sokolovska, Enija Pastva, Elans Eglītis, Mariuss Grencis, Ieva Jete Jansone, Annija Bauģe, Alīna Johansone, Ieva Loreta Reide, Karīna Doroško, Amanda Liepiņa, Krišs Gulbis, Elīza Keidena, Alise Kristīne Egle. (Lūgums šiem dalībniekiem sazināties ar saviem latviešu valodas skolotājiem!)

Paldies ikvienam, kurš šajā laikā atrada iespēju un vēlmi piedalīties, pierādot, ka teātra māksla un skatuves runas māksla mūsu skolā ir vērtība.

Konkursa žūrija