XVII Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivāls “..un es iešu un iešu!”

19. un 20. aprīlī Valmieras Viestura vidusskolā notiks XVII Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivāls “..un es iešu un iešu!”. Divās festivāla dienās varēs noskatīties vairāk kā 30 izrādes, viesosies kolektīvi no visas Latvijas.

Festivāls notiek kopš 2008. gada, pirmajā festivālā piedalījās septiņi skolu teātru kolektīvi ar savām izrādēm, taču nu jau festivāls ir izaudzis līdz teju 500 dalībniekiem no visas Latvijas. Galvenais festivāla mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu teātru attīstību, motivēt radīt kvalitatīvas un mobilas izrādes bērniem un jauniešiem, piedāvājot dažādu žanru iestudējumus, kā arī sekmēt teātru režisoru profesionālo pilnveidi, veicinot savstarpējo pieredzes apmaiņu. Festivāla norisē ir iesaistīti profesionāli režisori un eksperti. Festivāla laikā tiek noteikti veiksmīgākie iestudējumi un labākie aktieriskie sniegumi.

Piedzīvo teātra prieku kopā ar mums! Kļūsti par festivāla dalībnieku!

Pieteikšanās līdz 2024. gada 28. martam, festivāla nolikums un pieteikuma anketa https://www.visc.gov.lv/lv/teatra-maksla vai https://viesturi.edu.lv/teatris/festivals/

TIEKAMIES!