Žetona vakars 2020

Šī gada 15.februārī AS “Sadales tīkls” svinību zālē norisinājās Žetona vakars, kurā 12.klašu skolēni saņēma skolas goda un piederības nozīmi – žetonu, kas šogad tika pasniegts jau 60.reizi.

Pasākums sākās ar 12.klašu uznācienu, direktora uzrunu un brīdi, kad vieni no 12.klašu aktīvākajiem skolēniem iededza svinīgās sveces. Pēc tam arī varēja sākties svinīgā žetona pasniegšana skolēniem. Negaidīti bija tas, ka skolēni šogad bija nolēmuši iepazīstināt skatītājus ar brīžiem no skolas ikdienas, parādot video ar katras klases spilgtākajiem skolas dzīves brīžiem. Svinīgās daļas beigās abiturienti vienojās kopīgās dziesmās, ko veltīja saviem tuviniekiem.

Pēc žetonu saņemšanas visi klātesošie tika aicināti uz izrādi “Latviešu filmu popūrijs”, kurā tika atspoguļoti spilgtākie brīži no latviešu kino filmām. Izrādē varēja baudīt divpadsmito klašu skolēnu iepriekš neatklātus talantus aktierspēlē, klausīties populāras dziesmas no latviešu kino filmām jauniešu izveidota ansambļa izpildījumā un vērot krāšņas un azartiskas dejas.  Izrādes tapšanā tika ieguldīts liels darbs un uzdrīkstēšanās gan no skolēniem, gan režisora, jo scenāriju rakstījām paši, skatoties filmas, un režisors saplānoja, kādā secībā fragmentus rādīsim. Lai arī reizēm likās, ka mēģinājumi ir nogurdinoši, tomēr kopīga darba veidošana satuvina, tāpēc ar prieku varu apgalvot, ka mēs, divpadsmitie, pēc Žetona vakara esam kļuvuši tuvāki un saliedētāki.

Pēc pasākuma AS “Sadales tīkls” zālē svinības turpinājās mūsu skolā, kur mūs gaidīja klāti galdi un balle ar grupu “Pieci”.

Mēs, 12.klases skolēni, vēlamies teikt lielu paldies visiem, kuri iesaistījās šī pasākuma tapšanā! Paldies režisoriem – Robertam Segliņam un Inesei Ramutei, kustību māksliniecei Lindai Mīļajai, vokālai pedagoģei Ilzei Jansonei, skaņu operatoram Guntaram Aizupietim, kostīmu māksliniecēm Īrisai Ozolai un Līvai Ejubai un gaismotājam Robertam Ciprusam!

12.b klases skolniece

Izolde Bernadeta Ozoliņa