Ziemas pasaka Viesturskolā.

Ziemas pasaka Viesturskolā.

Manuprāt, skaistu ziemas pasaku izdevās uzburt VVV sākumskolēniem 18. un 20.decembrī AS “Sadales tīkls” zālē, kad vecākus priecējām ar Ziemassvētku uzvedumu “Ziemas pasaka” pēc Margaritas Stārastes literārās pasakas motīviem. Kā teicu uzveduma sākumā – mazie viesturieši ir spītīgi, jo neskatoties uz apstākļiem (mēģinājumu telpas trūkst, skolā esam gana saspiesti utt.), mēs kopīgi pieņēmām lēmumu turpināt skolas tradīciju, Ziemassvētku uzvedumā iesaistot ikvienu sākumskolēnu. Un mums tas izdevās!

 

Stāstu cauri vīt palīdzēja skolas teātra “Sprīdītis” sagatavošanas grupas divi sastāvi, bet pilnīgu to darīja sākumskolas kori (vadītājas Ilze Jansone un Ilvija Aizupiete) un klašu priekšnesumi, kas tika veidoti un piemeklēti īpaši šim stāstam. Te jāuzteic klašu audzinātājas, kuras bija padomājušas gan par priekšnesuma izpildījumu, gan dalībnieku vizuālo noformējumu.

 

Uzvedumā ar lielu atbildību un centību darbojās ikviens, bet īpašs paldies abu sastāvu Kraukšķīšiem – Alisei Bolei (1.-2.klašu grupā) un Melānijai Ruskai (3-4.klašu grupā).

Pasaka ir izstāstīta. Ceram, ka uzbūrām vecākiem un katrs sev Ziemassvētku sajūtas un pārliecību, ka nekas nav neiespējams, ja ir liela vēlēšanās!

 

 

Paldies ikvienam, kas palīdzēja tapt šim stāstam!

Radošu un apņēmības pilnu 2019. gadu!

Direktora vietniece audzināšanas jomā Līga Gacka